Nodrošina Blogger.

Filmas par "sistēmu" un "sistēmas bērniem"

By 15:13 ,                         
 "Removed"

Mākslas filma, kuru es atceros labāk par visām, un filma, kura manā galvā ir numurs viens ceļvedis šajā "ceļojumā" - "Removed". Šī filma ir lielisks parugs tam, kā var strādāt maza, ievainota, iekšēji iznīcināta bērna prāts. Tajā redzamas kopsakarības - kā nodevība no tuvāko puses var izraisīt to, ko mēs saucam par "sliktu uzvedību". Jo neviens nevēlas būt slikts, bet reizēm tā vienkārši notiek. Reizēm vienkārši nav iespējas darīt "pareizi", jo tāda ir bijusi dzīves pieredze, esot vēl "zaļam" cilvēkam. 


"Gaidi" jeb "Жди"


Sāpīga dokumentālā filma par kādu meitenīti,kura visu laiku gaidīja. Gaidīja savus bioloģiskos vecākus. Par kuriem pat nevar teikt - viņi nemīl. Mīl, bet alkoholisma (kā var nojaust) mainītā apziņa neļauj paveikt to, ko prāts vēlas. Meitenīte gaidīja un nesagaidīja.


"Bērnu nams" jeb "дом ребенка"

Veicot vienu no iepriekšējiem bloga ierakstiem, uzdevu jautājumu - kā ir būt bērnu nama darbiniekam? Un fiksi vien saņēmu atbildi - nejauši uzgāju šo filmu. Katrai monētai ir otra puse. Šajā gadījumā ir redzama arī labā prakse no bērnu nama vadības un darbinieku puses...Tev varētu patikt arī šie ieraksti

0 komentāri

Labprāt uzklausīšu arī Tavu viedokli :)