Nodrošina Blogger.

Baha ziedi - dabīgs veids, kā uzlabot savu dzīvi

By 11:28


Par Baha ziediem biju dzirdējusi ilgi pirms Hannas piedzimšanas. Tomēr aktuāli man tas palika tikai, kad mans mazais brīnums ieradās pasaulē. Ne vien man pašai, bet arī Hannai. Pastāstīšu vairāk...Kas ir Baha ziedi?
Informācija no mājaslapas par Baha ziediem: „E. Bahs atklāja, ka noteiktiem savvaļas augiem piemīt spēja iedarboties uz cilvēku emocijām. Katrs no 38 Baha ziediem palīdz pārvarēt noteiktu negatīvu emocionālu stāvokli, respektīvi - , palīdz pārvērst negatīvās emocijas pozitīvās, piemēram, nedrošību drosmē, iekšēju paniku iekšējā līdzsvarā, šaubas noteiktībā utt.”

Kā Baha ziedi palīdz?
Baha ziedi palīdz vairāk garīga rakstura problēmām, nevis fiziskām. Tomēr, tas viss iet roku rokā. Ja mums ir fiziskas problēmas, tad turpat varam meklēt arī psiholoģiskas problēmas. Ja mums ir psiholoģiskas problēmas, tad agrāk vai vēlāk, klāt būs arī fiziska problēma. Šie ziedi sāk ar psiholoģisko. Manuprāt – pirmsākumu mūsu problēmām.

Ko saka sabiedrība?
Sabiedrība, runājot par Baha ziediem, iedalās divās lielās kategorijās – par un pret. Pret argumenti galvenokārt ir tādi, ka tas viss ir Placebo efekts, jo tam nav zinātniska skaidrojuma. Nav pētījumu, nav nepārprotamu pierādījumu, ka tas tiešām darbojas. Ideja tāda – kas tic, tam palīdz. Otra puse ir tie, kas ne vien piekrīt, bet arī paši izmanto Baha ziedus savā ikdienā. Starp citu – ne vien ārstējot sevi, bet arī dzīvniekus un pat augus. Es piederu pie tiem otriem – tiem, kuri tic un, kuriem palīdz! :)
Esmu dzirdējusi dažādus stāstus par Baha ziedu lietošanas rezultātiem. Viens no tiem bija pat par kādu sievieti, kura tika pāri vienam no smagākajiem notikumiem savā dzīvē – tuva cilvēka nāvei. Un ar vārdiem „tikt pāri”, es domāju – sakārtot savas domas, turpinot dzīvot, nevis pastāvēt...

Mūsu pieredze
Kad Hanna piedzima, viņai gluži kā lielai daļai mazuļu bija kolikas, vēlāk arī vienkārša vēdera pūšanās. Ilgi domāju, kas man būtu akceptējams no visām piedāvātajām opcijām. Tā kā klasiskās medicīnas metodes izmantoju vien galējās situācijās, Baha ziedi bija lielisks risinājums. Šim jautājumam gan piegāju nevis ar skepsi, bet ar vēsu prātu – varbūt palīdzēs arī mums. Divas dienas pēc tam, kad uzsākām dot Hannai „Piecu ziedu formulu”, pamanījām rezultātus. Vēdera pūšanās kā tāda vēl bija, bet gāzītes viegli atrada ceļu uz āru :) Nekādu asaru un pārdzīvojumu!
Mans stāsts arīdzan vainagojās panākumiem. Kad piedzima Hanna, bija tik daudz baiļu par viņas veselību un pat dzīvību, ka sapratu – jāmeklē kāds palīgs. Ticu, ka domas materializējas, tādēļ vēl jo vairāk bija kaut kas jādara! Pēc nedēļas „Riekstkoka” esences lietošanas, ieguvu tādu mieru, par kuru sen jau biju piemirsusi. Ir grūti izskaidrot, vai tās bija šīs esences, vai arī mana milzīgā vēlme sakārtot domas. Tomēr vairāk sliecos, ka Baha ziedi bija liels palīgs šajās divās situācijās

Kā izvēlēties īsto ziedu?
Mums to palīdzēja izdarīt konsultante Ziedu enerģijas veikaliņā. Ja plānojat veikt pasūtījumu internetā, tad katram ziedam ir sniegts apraksts – kādās situācijas palīdzēs un, kādu rezultātu var panākt. Vēl viens veids kā izvēlēties īsto, sev nepieciešamo ziedu – apskatīt visu ziedu fotogrāfijas (to varizdarīt ziedu-energija.lv lapā).

Vairāk...
Par Baha ziediem var stāstīt vēl gari un plaši... Ja jums ir interese par šo, manuprāt, brīnumlīdzekli, tad visa informācija atrodama mājaslapā -> www.ziedu-energija.lv


Veiksmi un skaistas domas! 

Tev varētu patikt arī šie ieraksti

0 komentāri

Labprāt uzklausīšu arī Tavu viedokli :)